Web Tasarımlar - Plugincim.com

Web Tasarımlar

Web Tasarım Hizmeti


Plugincim.com olarak sağladığımız bütün web tasarımlarımız bu listede mevcuttur. İsteğe özel websitesi hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarım Listesi

CSGO Sunucu Web Sitesi

CS:GO Sunucu Sitesi, CS:GO Sunucu Sitesi plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

CSGO sunucunuz için gelişmiş bir web site arayüzüdür.

 1. Birden fazla sunucu ekleyebilme.
 2. Aktif sunucularınızın listesi.
 3. Ekibimiz listesi.
 4. Discord widget.
 5. Duyurular.
 6. Web hook sistemi ile ticket, kredi yükleme, ürün siparişi gibi şeyler discord sunucunuza iletilmektedir.
 7. Market üzerinden yetki - kredi - ürün satışı.
 8. E-Pin sistemi sayesinde süreli olarak yetki, oyuncu modeli, silah modeli ve kredi epinleri oluşturabilir ve sattığınız ürüne oluşturduğunuz epinleri ekleyebilirsiniz. Ürünü alan kullanıcıya epin verilir ve sunucuya girerek epini kullanarak ürünü teslim alır.
 9. Daha öncesinde eklenti siteden ürün aldığında otomatik olarak veriyordu fakat hostlardan dolayı artık epin sistemine geçildi.
 10. Kredi yükleme sayfası. Papara ininal ve banka iban bilgilerinizi ekleyebilme ve online olarak kart ile ödeme alabilme.
 11. COIN sistemi. Yüklenen kredilerle coin satabilir ve marketinizdeki ürünleri coin veya tl karşılığı satabilirsiniz. Eğer isterseniz ürünü hem tl hem de coin ile satabilirsiniz.
 12. Sıralama. ( Bu sistem bazı hostlarda çalışmamaktadır bilgi alınız. )
 13. Aktif oyuncular sayfası.
 14. Destek - Ticket sistemi.
 15. Yetki başvuru sistemi.
 16. Kurallar sayfası.
 17. Admin kontrol paneli üzerinden her bir site özelliğine erişim ve kontrol.

Ödemeler tek bir seferlik olmak üzere hizmet süresi sınırsızdır. Kurulum, hosting ve yazılım ücreti 150₺ 'dir. Market ve epin sistemi ekstra olarak +50₺, Kredi yükleme ve coin sistemi ise ekstra +50₺ olmak üzere tüm özellikler toplam 250₺'dir. Ekstra özellikler isteğe bağlıdır.
150₺ - 250₺
İNCELE SİPARİŞ VER

Sunucunuza Ait Site

Sunucunuza ait bir web sitesi, web sitesinde yetki fiyatları ekibiniz sunucunuzun bilgileri hangi harita açık kaç oyuncu oldugu anlık olarak gösterilir gibi birçok özellik vardır.

CS:GO Sunucu Sitesi, CS:GO Sunucu Sitesi plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

75₺
İNCELE SİPARİŞ VER

Sunucunuza Ait Forum

Sunucunuza ait bir forum kuruyoruz, bu forum dosyaları internette mevcut biz bilmeyenler için forumu kuruyor ve tüm ayarlarını yapıyoruz.

Sunucunuza Ait Forum, Sunucunuza Ait Forum plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

100TL
İNCELE SİPARİŞ VER

7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

286 Eklenti