Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, sıkça sorulan sorulara verilmiş cevapları bulabilirsiniz. Eğer sorularınıza burada yanıt bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Web Yazılım ve Eklenti ürünlerinde satın alım tarihinden itibaren 6 ay süreyle satın almış olduğunuz ürüne teknik destek sağlamaktayız. Satın almış olduğunuz ürünle alakalı özel düzenlemeler ve istekleri ek ücret karşılığında yapmaktayız, özel düzenleme ve istekleriniz için destek sistemi üzerinden teklif alabilirsiniz.

Hesabınıza bakiye yüklediğiniz tarihten itibaren şartları sağlıyor olmanız durumunda 14 gün içerisinde bize destek sistemi üzerinden yazılı talebinizi iletmeniz durumunda hesap bakiyenizi geri iade alabilirsiniz. İade işleminin gerçekleştirilebilmesi için bakiye yüklediğiniz tarihten itibaren, yüklenen bakiyenin hiçbir şekilde kullanılmamış/harcanmamış olması gerekmektedir.

Anlık olarak teslim edilen dijital ürünlerimiz haricindeki diğer tüm ürünlerimizde satın alım tarihinden itibaren 14 Gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz. Web Yazılım/Eklenti ve benzeri anlık ve otomatik olarak dosya teslimatı yapılan ürünlerimizde herhangi bir iade gerçekleştirilmemektedir. Cayma hakkınızı kullanmak istiyorsanız satın alım tarihinden itibaren 14 Gün içerisinde bize destek sistemi üzerinden yazılı talebinizi oluşturmanız gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İptal ve İade Politikası sayfasına göz atabilirsiniz.

Bütün ürünlerimizde kurulumu gerçekleştirebilmeniz için yazılı ve videolu olacak şekilde dökümanlar mevcuttur. Dökümanlarda bulunan gerekli adımları takip ederek satın aldığınız ürünün kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum ile uğraşmak istemiyorsanız 25TL ek ücret ile tarafımızdan kurulum hizmeti satın alabilirsiniz.

Web yazılım ürünlerinde, sipariş sonrası kurulum bir defaya mahsus ücretsiz olarak tarafımızca sağlanmaktadır. Ücretsiz kurulum sonrası talep ettiğiniz ek kurulum hizmetleri 25TL ek ücret ile tarafımızca sağlanır.

Ödeme yapmak için iş ortağımız olan PayTR firması ile çalışmaktayız ve 3D Secure güvencesi ile Sanal Pos kullanıyoruz, bu da ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Ödeme adımında, kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ödeme sayfası bankanızın 3D Secure sistemine yönlendirilecektir. Burada bankanız tarafından belirlenen doğrulama adımlarını takip ederek ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi başarılı olduğunda, ürününüzün indirme veya erişim bilgileri size iletilir ve siparişiniz işleme alınır.

Ürün satın almak oldukça kolaydır. İlk olarak, web sitemizdeki ürün kategorilerinden istediğiniz ürünü seçin. Ürün sayfasında, ürünün detaylarını inceleyebilir ve satın al butonuna tıklayarak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra, sepetinizi kontrol ederek işlemi tamamlayabilirsiniz. Ürününüzü teslim almak için gerekli bilgileri sağladıktan sonra, ödeme işlemi tamamlanır ve ürününüz size en kısa sürede ulaştırılır.