Model stock kalmadı

Zaten herkese attığın için reklam oluyor bunu anlamayacak kadar IQ'unda problem olduğunu düşünmüyorum. Sadece tanıdığın kişilere atsan bu reklam olarak sayılmayabilir ama benim gibi tanımamış olduğun herkese attığından dolayı bu bir reklamdır.
bune peki ben böyle attım

Ekli dosyalar

• hjhjhjhj.PNG
    hjhjhjhj.PNG
    240.1 KB · Görüntüleme: 25
abim Allah aşkına şuna mute atın sabahtan beri taciz ediyor kelimelerimi bile yazarken ondan izin alıyorum bıktım ya
İftira atma lütfen. Sabahtan beri değil. Daha 5-10 dakika oldu siteye gireli. Lütfen iftiran için özür dile. Reklam yaptığını belirttim sadece. Bir daha olmamasını ve reklam yaptığın için benden bir özür dilemeni beklerdim. Yakışmadı.

İftira atma lütfen. Sabahtan beri değil. Daha 5-10 dakika oldu siteye gireli. Lütfen iftiran için özür dile. Reklam yaptığını belirttim sadece. Bir daha olmamasını ve reklam yaptığın için benden bir özür dilemeni beklerdim. Yakışmadı.
tm kardeşim özür dilerim artık ama sende beni sal nolur

bune peki ben böyle attım
Discord kullanmayı bilmemen bence senin sorunun. Orada sadece sende ekli olan kişiler gözükmüyor. Profiline baktığın veya bir şekilde yazdığın kişilerde çıkmakta.
1685532930566.png
Örneğin bu ekran alıntısında KaanSsS gözükmekte.
1685532972800.png
Ama bu kişi benim arkadaşım değil. Sadece mesajlaştım diye burada çıkmakta. Ben bu kişiyi şimdi bir discorda davet edersem bu reklamdır. Çünkü kişi ile sunucu daveti edecek kadar samimiyetim yok.

Discord kullanmayı bilmemen bence senin sorunun. Orada sadece sende ekli olan kişiler gözükmüyor. Profiline baktığın veya bir şekilde yazdığın kişilerde çıkmakta.
Ekli dosyayı görüntüle 1398
Örneğin bu ekran alıntısında KaanSsS gözükmekte.
Ekli dosyayı görüntüle 1399
Ama bu kişi benim arkadaşım değil. Sadece mesajlaştım diye burada çıkmakta. Ben bu kişiyi şimdi bir discorda davet edersem bu reklamdır. Çünkü kişi ile sunucu daveti edecek kadar samimiyetim yok.
bak ne kadar güzel anlatmışsın bak böyle ol ben kavgadan yana değilim gel barışalım özür dilerim bize yakışmaz kavga etmek

Users who are viewing this konu

Geri