Plugincim.com

www.plugincim.com yardımlaşma ve sohbet platformu

[TR] ReaNesta Fun - JB/AWP +16 KOM (OLD KOMUTCULAR TARAFINDAN AÇILMIŞTIR )

Server IP: 95.173.175.107
Discord :
Server sahipleri 20 yaşında olmaktadır.
Hedefimiz eğlenceli disiplinli adaletli güzel bir server olmak
Açılışa özel bol kredili oyunlar ve bedava adminlik kazanma şansı
Desteklerinizi bekliyoruz .
ReaNesta Ailesi

O zaman en baştan neden kötü olduğunu açıklamaya başlıyayım.
1. Kullandığınız host CS:GO için uygun olmayan OyunYöneticisi.
2. Sunucu adından bile kalitesiz olduğu belli oluyor. Tüm kelimelerin ilk harfi büyük fakat "kom alım" küçük. Canın isteyince "ı" canın isteyince "i" kullanmışsın.
1618481586600.png
3. Gametracker'da 3 kişiyi geçmemiş sunucu.
1618482014289.png
4. JB/AWP diyorsun ama AWP modunda bunny bile açık. AWP ye özgü bir şey bile getirilmemiş.
5. Ayrıca sunucuya girdim ve dediklerimin arkasındayım beğenmedim ve tavsiye etmiyorum.

O zaman en baştan neden kötü olduğunu açıklamaya başlıyayım.
1. Kullandığınız host CS:GO için uygun olmayan OyunYöneticisi.
2. Sunucu adından bile kalitesiz olduğu belli oluyor. Tüm kelimelerin ilk harfi büyük fakat "kom alım" küçük. Canın isteyince "ı" canın isteyince "i" kullanmışsın.
Ekli dosyayı görüntüle 567
3. Gametracker'da 3 kişiyi geçmemiş sunucu.
Ekli dosyayı görüntüle 568
4. JB/AWP diyorsun ama AWP modunda bunny bile açık. AWP ye özgü bir şey bile getirilmemiş.
5. Ayrıca sunucuya girdim ve dediklerimin arkasındayım beğenmedim ve tavsiye etmiyorum.
Eleştirin için teşekkür ederim ama kalkıp isme bakarak kalite kontrol yapılabildiğini yeni farkettim , ayrıca gametrackera 1 gibi ekledik yani jb oynanmadigi saat , daha ilk günler, eksikleri , hataları gidermek için zaman var ama daha 2 günlük hemde server için heyecanlı azimli olan bizleri tek kalemde silmek bence eleştiriden çok hakaret ama teşekkür ederiz söylediğiniz hataları düzelteceğiz iyi günler.

Eleştirin için teşekkür ederim ama kalkıp isme bakarak kalite kontrol yapılabildiğini yeni farkettim , ayrıca gametrackera 1 gibi ekledik yani jb oynanmadigi saat , daha ilk günler, eksikleri , hataları gidermek için zaman var ama daha 2 günlük hemde server için heyecanlı azimli olan bizleri tek kalemde silmek bence eleştiriden çok hakaret ama teşekkür ederiz söylediğiniz hataları düzelteceğiz iyi günler.
Karalama amaçlı yazdınız dediğinizde o zaman sizde bana hakaret ettiniz. Ayrıca şuan da sıfır çekiyor mu çekiyor ben girdiğimde kötü müydü kötüydü. Güzel eleştiri olunca ne hoş kötü bir eleştiride boş yapmak.

Karalama amaçlı yazdınız dediğinizde o zaman sizde bana hakaret ettiniz. Ayrıca şuan da sıfır çekiyor mu çekiyor ben girdiğimde kötü müydü kötüydü. Güzel eleştiri olunca ne hoş kötü bir eleştiride boş yapmak.
Hocam kimsenin boş yaptığı yok sizde dahil fakat benim gözümden bakarsanız yani empati yaparsanız hicbirseyi söylemeden kötü tavsiye etmiyorum dediniz , ben bunu karalama olarak gördüm bence sizde görürdünüz . Bu işe hiçbir çevremiz arkadaşımız olmadan girdik. Söyleyin bana hangi çevresi olmayan yeni acilan server dolabilir 2 günde ? Bizim amacımız yavaş yavaş büyümek doğru güzel insanları bünyemizde tutmaktır herneyse eleştirilerinjz ve fikirlerinizi için teşekkürler hepsi dikkate alınmıştır düzeltilecektir .

Users who are viewing this konu