Yardım Sourcemod map değiştirmeden pluginleri yenileme

just

Üye
Öncelikle Selamun Aleyküm kusura bakmayın noktalama işaretlerine pek ilgim yok bilgim yok internette araştırdım bir sürü fakat bulamadım map değiştirmeden pluginleri yenilemeyi yardımcı olabilecek var ise bekliyorum şimdiden teşekkürler rcondan denedim fakat çözemedim Unable to connect to remote server diye bir hata veriyor

Malesef denediğim şekilde olmuyor kısa komut ayarladım az buçuk işe yarıyor fakat daha sonra patlıyor mapin süresini düşürme round süresini düşürme !ws !knife pluginleri falan gibi pluginler patlıyor daha farklı pluginler devreye giriyor sebebini anlamadığım şekilde

Teşekkürler kısa komut ayarlayarak çözebildim bütün pluginleri yenileme şansım var mı o şekil bir komutla var ise yazarsanız sevinirim yoksa konuyu kitleye bilirsiniz.

Teşekkürler kısa komut ayarlayarak çözebildim bütün pluginleri yenileme şansım var mı o şekil bir komutla var ise yazarsanız sevinirim yoksa konuyu kitleye bilirsiniz.
Market gibi eklentileri yenileyince sıkıntı çıkıyor o yüzden bütün eklentileri yenilemenizi önermiyorum

Users who are viewing this konu

Geri