Master Style Unity' Gaming ★ PRO-PUBLİC ★ 128 TİCK - !WS !KNİFE !GLOVES !AJAN★

472bero

Üye
BİLGİLENDİRME

Merhaba, Master Style Unity' Gaming Sunucusu Yıllardır Counter Strike : Global Offansive Platformunda Bulunmaktadır. Sizlere Eğlenceli Bir Oyun Vaat Etmek ve Güzel Arkadaşlıklar Edindirmek İçin Kurulan Oyuncu Topluluğudur. MSU #GAMİNG Ailesi 2020 Yılının Sonuna Yaklaşmış Olmakla Birlikte 6300 Üyeye Ulaşmıştır. Sizde Eğer Kaliteli ve Eğlenceli Bir Oyun Zevki Yaşamak İstiyorsanız Sunucuma ve Discord Platformuma Katılabilirsiniz, Elbette Desteğiniz Bizleri Mutlu Edecektir.

Peki Bizim Farkımız Nedir? Sorusuna Yanıt Vereceğim. Dostlar, Ben Bu Platforma Bir şeyler Katmak İstediğimi İlk Olarak Belirtmek İsterim. Elbette Bir Çok Projemiz Bulunmakta Ancak Hepsine Zaman Gerektiğini Bilmenizi İsterim. Şuan Yaptığımız Projeden Bahsetmek İsterim ki Bu Proje Zaten Bitmiştir ve Kullanımdadır. Bu Proje Yetkililerimize Yaptığımız Özel Bir Programdır. Bilgisiyarda Özel Bir Program Yapmış Bulunmaktayız ve Sadece Bu Program Master Style Unity' Gaming Platformunda Kullanılmaktadır.
Peki Bu Panel Ne İşe Yarıyor? Sorularınıza Gelirsek, Uzaktan Komut Göndermek İçin Öğretici ve Kullanışlı Bir Paneldir. Bilgisi Olmayan Bir Yetkili Kesinlikle Bir Butonla Sunucuya Komut Gönderebilir (ban,kick,uyarı,psilence,süreli mute, süreli gag vs.). Daha Fazla Uzatmadan Sizlere Ekte Fotoğraf Bırakacağım..

Sunucu İp [PRİME]: csgo.masterstyleunity.com | 45.10.56.177:27015 -
Steam :
Discord :

ANA PANEL

1.png

Site Paneli Var Diyenlere İse? Zevk Meselesi... Bu Sistem Ayrıştırılmış Bir Sistemdir, Yönetici,Admin,Vip Yetkileri Bulunmaktadır. Örnek Vip Yetkili Bir Panel Kullanıcısı Ban Atamaz. Açıkcası Bu Paylaşımımı İlk Defa www.plugincim.com Sistesinde Paylaşmaktayım. Sizleri Sunucuma Bekliyorum Dostlar.. Herkese İyi Oyunlar Dilerim!!

Sunucum CS.Center Alt Yapısına ve Kalitesine Sahiptir..

bot_png_1-min.gif

Sunucu İp : pro.masterstyleunity.com | 45.10.56.177:27015 -
Sunucu İp [NO-PRİME]: pro.masterstyleunity.com | 185.193.165.123 :27015 -

Steam :
Discord :

Son düzenleme:
Eski Zamanlarından Beri Oynadığım Msu Sunucunun Yöneticiğiliği Yapıyorum Ve Bu Ortamı Tanıdığıma Çok Memnunum.Kapımız Her Arkadaşımıza Açık Sizlerin Verdiğiniz Desteğe Karşılık Her Gün Güzel İşlerle Karşınızda Olmaya Çalışıyoruz Tüm Destek Verenlere Teşekkür Ederim.Herkese Muzlu Günler...

Bu serverde olduğum için çok memnunum diğer serverlere nazaran çok anlayışlı yetkili kadrosundan oyuncularına kadar, yeri geldiğinde cs go oynayınışınızı yeri geldiğinde mizahınızı geliştirebileceğiniz nezih ortamlardan

master style unity sunucusu yılardır bu platformun içinde zamanında çok oynadım bir sunucuydu ve yeniden bu piyasada olduğna sevindim #yenidenmsugaming

Users who are viewing this konu

Geri