Plugincim.com

www.plugincim.com yardımlaşma ve sohbet platformu

Eklenti Markete Silah Modelleri Ekleme Modülü

rezdy

Moderator
Ekli dosyalardan eklentiyi indirip masaüstüne çıkartın.

.Screenshot_1.png

Daha sonra bu dosyaları panelde yüklenmesi gereken yere yükleyiniz.
Kod:
Kullandığınız hostda WebFTP/FTP var ise dosyaları aşağıda belirtilen klasörlere atarak çalıştırabilirsiniz.

Genel Dosyalar

Plugin ana dosya ( .smx ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/plugins" klasörüne.
Kod dosyaları ( .sp ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/scripting" klasörüne.
Ek dosyalar ( .inc ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/scripting/include" klasörüne.
Dil dosyaları ( .phrases.txt ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/translations" klasörüne.
Oyun veri dosyaları ( .gamedata.txt ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/gamedata" klasörüne.
Ayar dosyaları ( .ini .cfg ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/configs" klasörüne.
( .dll .so ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/extensions" klasörüne.

Model ve Ses Dosyaları

Map dosyaları ( .bsp .nav gibi ): "csgo/csgo/maps" klasörüne.
Model dosyaları ( .mdl .vmt .vtf ): "csgo/csgo/model" | "csgo/csgo/materials/models" klasörlerine.
Ses dosyaları ( .waw .mp3 ): "csgo/csgo/sound" klasörüne.
Ayar dosyalarını ( .cfg ): "csgo/csgo/cfg" klasörüne.

üzerinden seçeceğiniz silah modellerini indirip panelinize yükleyiniz. Daha sonra ise configs dosyasının içinden modelin market kodlarını bulup panelinizden marketinize ekleyiniz. Eğer eklediğiniz bıçak modeli configs dosyasının içinde yoksa yüklediğiniz modelin dosya yoluna göre aşşağıdaki gibi düzenlemeniz gerekmektedir. Bunları uyguladıktan sonra plugin sorunsuz çalışacaktır.
Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

• Store_Custom_Weapon_Models_3.0.zip
    261.3 KB · Görüntüleme: 68
Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba biz panelde ne yapsakta yapamadık sizde parayla çok ürün aldık alt panel versek yapabilirmisiniz acaba ?

hocam bu modelleri markete nasıl ekleyeceğiz ftpye mdl şeklinde falan attım olması gereken yere fakat skin type arms vs. nasıl yapıcağımı bilmiyorum

ya yanlış anlamayın ama panelin anasını sikti bune olm bi yükledim tüm markketteki herşey gitti
kurulumu baştan başlatmam gerekicek

Users who are viewing this konu