Plugincim.com

www.plugincim.com yardımlaşma ve sohbet platformu

Eklenti Haritaya kar yağışı eklemek.

Nerthus

Deneme Moderatör
Haritanıza kolayca kar yağışı eklemenizi sağlar. Oyuncularınız !snow komutu ile karı açıp kapatabilir.

Sabit Discord Linkimiz: -->

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bakın o zaman başta uyaracaksınız diyeceksiniz ki içine ıkı adet map koyuyoruz bırısı mırage bısı dust2 bunlarda calısıyor dıyeceksınız. Ve sonra bu ıkı mapıde once kontrol edeceksınız ve dıyeceksınız kı dust2 de ve mırage harıtasında bıle calışmıyor boşuna ındırmeyın dıyeceksınız. Ben 4 gundur sureklı farklı kodlarla eklentıyı duzeltmeye calışıyorum neyse dort kere dosya ındırdım sorun degıl sız keyfınıze gore acıklama yapın

Bakın o zaman başta uyaracaksınız diyeceksiniz ki içine ıkı adet map koyuyoruz bırısı mırage bısı dust2 bunlarda calısıyor dıyeceksınız. Ve sonra bu ıkı mapıde once kontrol edeceksınız ve dıyeceksınız kı dust2 de ve mırage harıtasında bıle calışmıyor boşuna ındırmeyın dıyeceksınız. Ben 4 gundur sureklı farklı kodlarla eklentıyı duzeltmeye calışıyorum neyse dort kere dosya ındırdım sorun degıl sız keyfınıze gore acıklama yapın
Eklenti tüm haritalarda çalışıyor tüm dosyaları eksiksiz kurup fastdl otomatik eşlenmiyorsa eşleyin.

Ben ıkı kere eskı lınkı ındırıp ıkı kere sonrakı lınkı ındırıp denedım. Artık denemeye gerek yok yıne de teşekkurler çalışıyorsa başkaları ındırıp kullansınlar kolay gelsın

Users who are viewing this konu