Hoşgeldin!

BİZE KAYIT OLARAK, TOPLULUĞUMUZUN DİĞER ÜYELERİYLE TARTIŞABİLİR, PAYLAŞABİLİR VE ÖZEL MESAJLAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Kayıt Ol!

Harita | Map Haritalarınıza Dokularınızı Gömme ve Sunucunuza Yüklenebilir Hale Getirme

SamsaSorbonne

SamsaSorbonne

Üye
👨‍💻Gerekli Olan Programlar:
🌍
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

✔️ İlk olarak vide uygulamasını açın.

✔️ Pakfile Lump Editor seçeneğini seçiniz.

✔️ Open ile mapınızın .bsp uzanlılı dosyasını seçiniz. (Oyunun kurulu olduğu yerde maps klasöründe veya vmf yaptığınız yerde bullunan .bsp uzantılı dosyayı kullanabilirsiniz.)

✔️ Şeçtikten sonra ekran aşağıdaki gibi olacaktır ve burada Scan butonuna basınız.

✔️ Bu aşamada açılan ekranda Browse ile CS:GO ana dizinini seçiniz.
(Örneğin; C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo)

✔️ Options butonuna bastığınızda aşağıdaki gibi seçenekleri işaretleyin.

✔️ Scan butonuna basınız.

✔️ Bir süre bekledikten sonra aşağıdaki gibi olacaktır ekran ve AUTO butonuna basınız.

✔️ Şimdi ise Apply butonuna tıklayın.

✔️ Artık Save ile kaydedebilirsiniz.

💡 Yeni oluşan haritanızın .bsp ve .nav uzantılı dosyalarını C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\maps dizininde bulabilirsiniz. .bsp.backup dosyası haritaya dokuları yerleştirmeden önceki halidir.

A

anchup

Yeni Üye
AYNISINI YAPTIM GİRDİM HAMMER A YENİ DEDİM FİLE A TIKLADIM SONRA DA OPEN A TIKLADIM SONRA YANIT VERMİYOR HATASI VERDİ YARDIM EDİN

T

TheJester

Yeni Üye
Aga %40 da kalıyor dokuları gömerken hata veriyor sounds hatası nasıl düzeltebilirim?

SamsaSorbonne

SamsaSorbonne

Üye
en son save den önce name ye göre sırala . diye sounds dosyası var onu sil

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt