Discord sürekli değişen oynuyor yazısı!

Swolly

Aktif Üye
Yönetici
Admin
discord-512.png

Discord Gelişmiş Açıklama Programı

Merhabalar, ben pikod. Sizlere bu yazımda discord için java dilinde yazdığım açıklama programını vereceğim. Normalde 4.99 tl fiyatına satacakken kararımı değiştirip ücretsiz yayınlamaya karar verdiğim bu programı kullanmayı, indirmeyi bu yazıda anlatacağım.

Nasıl kullanılır?

Programın çalışma mantığı oyunlar gibidir. Programı çalıştırdığınızda program Discord'a kendini oyun gibi tanıtır. Bunun için bir oyun oluşturmamız gerekir.

Birinci adımda oyun oluşturmak için p.com/developers/ adresinden kendimize bir uygulama oluşturacağız.

Açılan pencerede name kısmına "********* oynuyor" yazısı kısmında yazacak olan metni yazıyorsunuz.

Sonrasında gelecek olan ekranda programımızın ayarlarına yapıştırmak id'yi kopyalıyoruz.

ID'yi programımızın ayarlar kısmında yer alan "UYGULAMA ID:" kısmına kopyaladığımız ID'yi yazıyoruz.

Sonrasında discordapp'a geri dönüyor ve fotoğrafta gördüğünüz gibi rich presence sekmesine geliyoruz.

Gelen sekme de değişen açıklama da olacak fotoğrafları ekliyoruz.

Fotoğrafta ki gibi ekledikten sonra programa geri dönüyoruz ve eklediğimiz resmin ismini ilk kolona yazıyoruz (Eğer herhangi bir kolonu boş bırakırsanız boş bıraktığınız yer gözükmeyecektir.). İkinci kolona ise fare imlecini resmin üstüne getirdiğimizde çıkacak olan metni yazıyoruz. Üçüncü kolona resim sol altında oluşacak olan minik resmin ismini yazıyoruz. Dördüncü kolona küçük resmin üstüne fare imleci geldiğinde çıkacak olan yazıyı ve beşinci kolono da resmin sol tarafında yazak olan metni yazıyoruz. Benim ayarlarım şu şekilde:

Eğer 6 tane değilde 5 tane olsun isterseniz çarpı işareti ile silebilir, daha fazla olsun istiyorsanız ekle butonu ile ekleyebilirsiniz.

Tüm ayarları yaptıktan sonra çalıştırın.

Gördüğünüz gibi başarılı bir şekilde açıklamamız gelmiş.

ÖNEMLİ UYARI
Arkadaşlar, destek almak için discord adresimden iletişime geçmeyin rica ediyorum.
Eğer discord sunucuma gelirseniz size cevap verebilirim, tüm arkadaşlık isteklerini kabul ettiğimde kendi arkadaşlarımı listeden bulamıyorum. :(

DESTEK ALMA ve ILETIŞIM ADRESLERI
Discord sunucumun davet kodu dkbNmFJ
Katılmak için + işaretine basın ve bir sunucuya katıl seçeneğini seçin.
davet gir bölümüne kodu girin ve sunucu katıldınız.

Mail: yahyabatulu0@gmail.com
Discord: Pikod#5894

Ekli dosyalar

• DiscordPresence.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 14

Users who are viewing this konu

Geri