Harita CSGO SDK İndirme Linki ve Açıklaması

AhmetBeyMapper

Deneme Moderatör
Yazma Araçları, aynı zamanda bir SDK olarak bilinen, kendi seviyelerini oluşturmak için izin yazılım araçlarının, ve diğer oyun öğeleri kümesidir. Source Engine'in CS: GO sürümüyle çalışmak üzere güncellenen araçlarının sürümlerini içerirler .

SDK RESİM :

CSGO_Authoring_Tools.jpg

Kullanılabilirlik
CS: GO Yazma Araçları, Steam'de Windows çalıştıran Prime Durumuna sahip sahipleri tarafından kullanılabilir. Seçkin Durum, CSGO veya Steam üzerinden ya da CSGO ücretsiz oynanmadan önce satın alınmalıdır. 21. rütbeye veya daha üstüne ulaşan Prime ödülünü alan oyunculara Yazma araçları verilmez.

İndirme ve Kurulum
  1. Steam penceresini açın .
  2. Tıklayın KÜTÜPHANE sekmesini ve ardından ARAÇLAR sekmesini.
  3. Counter-Strike Global Offensive SDK girişine çift tıklayın .
  4. CS: GO SDK, Steam aracılığıyla bilgisayarınıza indirilecektir.
  5. Tam olarak kurulduktan sonra, kurduğunuz şekilde ( Araçlar sekmesinden) başlatabilirsiniz .
[NOT : Prime Hesaplarda Bulunuyor. Ben indiremedim Bulamadım Açamadım Diye gelmeyiniz.]
Neler dahil?

Paket şunları içerir:

• , Kaynak düzeyi düzenleyicisi (Hammer v4.1, Yapı 7385)
  • studiomdlHarita derleme araçları gibi komut satırı derleme araçları paketi
  • Güncellenen (Valve Face Poser v1.0, Yapım Tarihi: 17 Ocak 2017)
  • Örnek haritalar ve Hazır Yapılar
Buradan nereye giderim?
  • Genel olarak Source Engine için nasıl içerik oluşturulacağını öğrenmek istiyorsanız, ana sayfası başlamak için iyi bir yerdir.
  • CS: GO Seviye Oluşturma ve Hammer Düzenleyicinin nasıl kullanılacağı ile ilgili eğitimler için sayfasını kullanabilirsiniz.

Map İle İglili Tüm Sorularınızı Bu Post'un Altından Cevaplayacağım. [ NOT: Büyükisyan_son Editleri Hariç]

Sabit Discord Linkimiz:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kütüphane'ye tıkladığım zaman sırasıyla şöyle menüler geliyor.
ana sayfa
kolleksiyonlar
indirmeler

burada ana sayfa'ya tıkjlıyorum ve bahsettiğiniz araçlar kısmı solda çıkıyor ve diğer menülerde
oyunlar
araçlar
kolleksiyona göre sırala diye çıkıyor
buradan araçlara tıkladığımda sdk çıkmıyor direk counter strike global offensive diye çıkıyor bu sdk nasıl kurabilirim ? biryerde hatamı yapıyorum acaba ?

NOT : Prime Hesaplarda Bulunuyor. Ben indiremedim Bulamadım Açamadım Diye gelmeyiniz.
diye yazmışsınızya prime hesabımı almam gerekiyor sanırım daha önce çıkıyordu aslında?

Merhaba kütüphane'ye tıkladığım zaman sırasıyla şöyle menüler geliyor.
ana sayfa
kolleksiyonlar
indirmeler

burada ana sayfa'ya tıkjlıyorum ve bahsettiğiniz araçlar kısmı solda çıkıyor ve diğer menülerde
oyunlar
araçlar
kolleksiyona göre sırala diye çıkıyor
buradan araçlara tıkladığımda sdk çıkmıyor direk counter strike global offensive diye çıkıyor bu sdk nasıl kurabilirim ? biryerde hatamı yapıyorum acaba ?

NOT : Prime Hesaplarda Bulunuyor. Ben indiremedim Bulamadım Açamadım Diye gelmeyiniz.
diye yazmışsınızya prime hesabımı almam gerekiyor sanırım daha önce çıkıyordu aslında?

Prime HESAP GEREKLi

Users who are viewing this konu

Geri