Script CS:GO Teması | Okyanus Jailbreak

Marthex

Onaysız Üye
Web temasını değiştirme kararı aldık. Tema biraz eski ve oyun sunucuna uygun olmadığını düşündük. Yine de işlevli ve sağlam bir tema olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden eski web temamı sizlerle paylaşıyorum.

Discord:
Marthex#9703

Temayı yükledikten sonra menu/header.php kısmından sitenin butonlarını lütfen düzenleyin. Hata ile karşılaşabilirsiniz.

Screenshot_5.png

Örnek vermek gerekirse yukarıda ki butonun sonuna .php koyunuz. Örnek: index.php

Screenshot_3.png

Ekli dosyalar

• okyanus-theme.rar
    8 MB · Görüntüleme: 82
İyi sana attığım webhook kısmını paylaşmamışsın :)
Görselleri beğenenler için bizim de elimiz değmiş olsun

graphic1.pnggraphic2.pnggraphic3.png

Webhook kısmınıda kendin paylaşırsın sana ekmek çıktı.
Bize ekmek çıkması için bedava şeyi ücretli satmamız gerekir. Bana da yakışmaz bu. O kısmı paylaşırsam herkes çalar şimdi. Sana verdiğim halini paylaşırsam da kendime yakıştıramam onu. Adam günde 50 tane başvuru atar sonra :) O tarz bir şey isteyen kişi de paraya kıyıp buradan satın alabilir.

Bize ekmek çıkması için bedava şeyi ücretli satmamız gerekir. Bana da yakışmaz bu. O kısmı paylaşırsam herkes çalar şimdi. Sana verdiğim halini paylaşırsam da kendime yakıştıramam onu. Adam günde 50 tane başvuru atar sonra :) O tarz bir şey isteyen kişi de paraya kıyıp buradan satın alabilir.

Bana verdiğin hali istediğin gibi paylaşabilirsin. Yeni güncel sistem hazırlamaktayım. Umarım paylaşacağın şey bir çok kişinin işine yarar.

Users who are viewing this konu

Geri