Ücretli/Ücretsiz EklentilerimizSitedeki Eklenti Fiyatları İninal, Kredi Kartı ve Eft-Havale Fiyatıdır, Diğer Ödemelerde Maalesef Fiyat Artmaktadır. Birden fazla eklenti alımında indirim yapıyoruz. Bozulan eklentiler düzeltiliyor düzelmez ise farklı bir eklenti ile değişim sağlanıyor. Sitemizde olmayan eklentileri özel olarak yaptırabilirsiniz! Ücretsiz Eklentilere Git!

Market Modelleri! [EN İYİ]

19,99₺

!modeller yazarak oyuncular marketteki tüm modelleri tek tek inceleyebilir, !modeller yazdıktan sonra menü gelir ve takım seçilir ardından o takımın modelleri gözükür oyuncu menüden model seçtiği zaman o model oyuncunun baktıgı yere ışınlanır ve o model kısa bir süre sonra kaybolur o modeli sadece o oyuncu görebilir. Marketteki modeller otomatik olarak bu menüde gözükmektedir yapmanız gereken bir ayar yoktur.

Çit Oluşturma

14,99₺

!cit yazarak baktığınız yere çit koyar ve bu çit duvar gibi engel olur, !citsil yazarak baktığınız çiti !citlerisil yazarakta tüm çitleri silebilir, !citm yazarakta çit menüsünden çitin modelini değiştirebilir, çit koyabilir silebilir çiti sağa sola ileri geri aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. Duvar ve çit koyulduğu zaman fortnite yapı koyma sesi veya çit ses efekti çıkar.

Silah Hakki!

14,99₺

Komutçu !silahhaki yazarak oto ve negev silahlarını istediği bir korumaya salabilir, eğer komutçu hiç bir korumaya silah hakkını salmaz ise oto ve negevi sadece kendisi kullanabilir korumalar oto negev hiçbir şekilde alamaz, eğer komutçu hakkını salar ise oto ve negev silahlarını sadece hakkını saldığı kişi alabilir diğer kişiler hiçbir şekilde alamaz.

Top Koruma!

9,99₺

!topkoruma yazarak sunucuda en çok korumalık yapan oyuncudan en az korumalık yapan oyuncuya doğru sol tarafta sıralama çıkar.

Sekmeme!

9,99₺

Sunucu içerisinde yetkili kişiler !sekmeme yazarak sekmeme hilesi açıp kapatabilirler kişiye özel değildir !sekmeme yazılırsa tüm sunucuda sekmeme olur tekrar !sekmeme yazılırsa kapatılır.

Hook Bölgesi!

14,99₺

T Takımındaki hook kullanabilen yetkili kişiler sadece sizin belirlediğiniz yerlerde hook basabilir.

Özel Komutçu İconu

24,99₺

Komutçuların üstünde hareketli icon çıkar. Dönen komutçu iconu. Bu icon 14,99TL'lik iconla aynı mantıktadır fakat siz o icona isterseniz sunucunuzun logosunu yada başka birşey koyabilirsiniz.

İsyancılar!

14,99₺

!isyancilar yazarak en fazla isyan yapan oyuncudan en aza doğru sol tarafta menü çıkar, menüde en fazla kaç kişi gözükeceği ve en az kaç isyan yapanların gözükeceği cfg üzerinden ayarlanmaktadır.

Çizgi Çizme!

9,99₺

Yetkisi olan yada komutçu bind tuş +cizgi yazarak çizgi çizebilir bu çizginin kaybolma süresi cfg dosyası üzerinden değiştirilebilir.

Vampir Savaşı!

19,99₺

!vampir süre yazılarak menü açılır menü üzerinden bunny aç kapat, sınırsız mermi aç kapat, hız ayarı, can ayarı ve can çalma ayarı yapılır ardından oyun başlatılır ve geri sayım başlar. Oyun başladığında herkesin modeli otomatik değiştirilir, eğer oyuncular hareket etmez ve ateş etmezlerse görünmez olurlar ve canları yavaş yavaş dolmaya başlar en fazla menüden kaç can ayarlandıysa okadar olabilir. Eğer görünmez olan kişi hasar alırsa görünmezliği kalkar. Bir oyuncuya hasar vererek hasar veren oyuncu canını doldurur oyuncunun canı en fazla menüden kaç ayarlandıysa o kadar olabilir ve menüden can çalma miktarı kaç yapıldıysa oyuncuya verilen hasarın %x si kadar alır örnek menüden %20 ayarlandı ve bir oyuncuya 100 vurdunuz size 20 can gelir.

Model Kaldır!

4,99₺

Yetkililer !modelkaldir yazarak tüm t takımının modellerini danger zone modeli yapabilirler. Bu eklenti oyun oynatırken oyuncuların hs yemeyen modellerini kaldırmak için kullanılabilir.

CT Rev Menü!

24,99₺

CT Takımından herhangi bir oyuncu öldügünde komutçuya menü gider bu menü !ctrevmenu yazarakta açılabilir. Menüde ölü korumaların ismi yazar ve yanlarında kaç saniye sonra canlanabileceği yazar eğer o süre dolduysa koruma seçilerek canlandırılabilir toplam 3 canlandırma hakkı vardır ve her canlandırma 1 hak yer koruma canlandırıldığında geçici olarak hasar almaz. Bu menüden komutçu kendisinide canlandırabilir. Bu eklenti Mayklco Gaming için özel yapılmıştır.

Gelişmiş AntiAfk!

9,99₺

Geliştirilmiş anti afk sistemidir cyberrulz sunucusu için özel yapılmıştır ve hayla geliştirilmektedir çalışma mantığı sunucu eğer belirlenen kişinin üzerindeyse ve afk oyuncu varsa o oyuncuya menü gidiyor afk değilim seçeneğini seçmezse sunucudan kickleniyor oyuncuları nasıl afk algıladığını burda yazmıyorum oyuncular önlem almaması için.

Otomatik Delay Giderici

9,99₺

Belirli sürelerde bir komutçuya menü gelir ve komutçu delayın giderilip giderilmiyeceğini seçer. Bu eklenti CyberRulzTv sunucusu için yapılmıştır.

Anti Spam

4,99₺

Yetkisi olmayan kişiler belirli sürelerde yazı yazabilir ve arka arkaya aynı yazıyı yazamaz. Bu eklenti CyberRulzTv sunucusu için yapılmıştır.

Görevler!

9,99₺

Mahkumlar CT öldürerek görevleri tamamlar ve görevleri alır her görev farklı bir ödül verir ve görevlerin ödülleri düzenlenebilir.

Respawn Sesi!

4,99₺

Respawn komutu kullanıldığında kim canlandırılırsa o oyuncuda müslüm gürsesin "affet beni gece vakti" sesi çalar.

Meslek Menü

9,99₺

!meslek yazılır ve 6 meslekten biri seçilir her meslek kredi ile alınır her round yeni meslekler alınabilir.

Görünmez Savaşı

14,99₺

!gorunmezs süre yazılır ve karşınıza bunny açık kapalı, can ayarlama ve hız ayarlama menüsü gelir komutçu menüden ayarları yapar ve oyunu başlatır yazılan süre kadar geri sayım başlar ve ff açılır tüm t takımı görünmez olur eğer oyuncular hareket ederlerse yada ateş ederlerse görünmezlikleri kalkar eğer hareket etmezlerse ve ateş etmezlerse tekrar görünmez olurlar. ct takımı tüm oyuncuları görebilir.

Gelişmiş Komutçu Al[ÖZEL]

14,99₺

!komal yazarak komutçu oylaması başlatılır !komaday yazarak oyuncular komutçu adayı olurlar ve 20 saniye sonra komutçu adaylarının 7 saniyelik arayla mikrofonları açılır ve 7 saniye sonra mikrofonları kapatılır diğer komutçu adayının mikrofunu açılır ve komutçu oylaması yapılır kazanan kişi ct atılır ve otomatik olarak !w yazdırılır. Bu eklenti CyberRulzTv sunucusu için yapılmıştır.

Komutçu Spawn Kill

4,99₺

Komutçu doğdugunda belirlenen süreliğine otomatik god verilir bu sayede spawn kill yapılması engellenir.

Molotof Yağmuru!

14,99₺

!molotof süre yazılarak molotof menüsü açılır molotof yağmur türü seçilir(rastgele yada herkes) ardından eğer herkes seçilirse kaç saniyede bir yağıcağı seçilir eğer rastgele seçilirse saniyede kaç kişide yağıcağı seçilir ardından can miktarı, hız miktarı bunny kapalı ayarı yapma menüsü gelir ve oyun başlatılır, seçilen yağma türüne göre oyuncuların kafalarından yere molotof düşer ve patlar son 1 kaldığınıda oyun otomatik iptal edilir yada !molotofdur yazılarak iptal edilir. Rastgele yağma türü seçildiğinde seçilen oyuncunun rengi kırmızı olur ve o oyuncuda ses çıkar.

Koruma Respawn!

9,99₺

Korumalar öldüklerinde belirlediğiniz süre sonra otomatik olarak canlanırlar, canlanma süreleri ve canlanma hakları cfg üzerinden ayarlanabilir.

Değişen Paraşüt!

9,99₺

Paraşüt her açıldığında paraşüt değişir, 4 tane paraşüt modeli vardır ve her paraşüte basıldığında farklı paraşüt açılır.

Komutçu Hook!

14,99₺

Jail haritalarında komut veren kişilerin hook veya grab yetkisi olmasa bile hook ve grab basabilirler!

Özel SkyBox

19,99₺

Haritadaki hava sizin istediğiniz hava ile değiştirilir ve o havaya sunucu logonuz discord linkiniz gibi gibi yazılar eklenir bu yazıların rengi sürekli değişir.

Süreli Kz

14,99₺

!skz süre yazılır ve komutu yazan kişinin baktıgı yere tler ışınlanır hareket edemezler 3'ten geriye doğru sayılır(ses efektli) ve freezleri açılır kazeyi belirlenen süre içerisinde yapmaları gerekir freez atılmasına 10 saniye kala sesli olarak geri sayım yapılır ve yapamayanlar otomatik öldürülür ve ekran gta5' deki mission failed yapanlarda mission respect yazar. Kaze yapıldıgında ekran yeşil, kaze yapılıp kazeden çıkılırsa ekran kırmızı oluyor. Komutu yetkililer ve komutçu kullanabilir. Kz süresi verildiginde, kz süresinin son 10 saniyesi kala ve kz süresi bittiginde ses efektleri vardır.

Komutçu Maaş

9,99₺

Komut veren oyuncular belirlediğiniz sürede bir belirlediğiniz kredi maaş alırlar.

Saydamlık!

9,99₺

Aynı takımda olan oyuncular iç içe girdiklerinde saydam olurlar. !saydamac ve !saydamkapat yazarak yetkililer oyun oynatırken kapatıp açabilirler.

JB Saklambaç

14,99₺

JB Haritasında !saklambac süre şeklinde saklambaç oyunu başlatılır, ct takımı dondurulur ve kör edilir yazılan süre bittiğinde ct takımının donu ve körlüğü bozulur T Takımı dondurulup canı 1 yapılır, saklambaç oynu oynatılırken ölü oyuncular yazı yazamaz ve saklambaç süresi 20den büyük yazılırsa oto respawn açılır ve son 10 saniye kala oto respawn kapatılır

Süt Ol[ÖZEL]

9,99₺

Oyuncu !sutol yazarak süt olur ve o round boyunca hiçbir şekilde silah alamaz, !sutol herkes yazabilir sona kalan kişinin sütlüğü kalkar ve !sutol yazıldığı zaman animasyonlu şekilde oyuncu ellerini kaldırıp eğilir ve yere yatıp ellerini başının arkasına koyar ve silahları silinir.

Ölme Animasyonları

9,99₺

Oyuncu öldüğü zaman yere çömelir ellerini kaldırır ve yere yatıp ellerini başının arkasına koyar 5 saniye sonra kaybolur.

Oyuncu Oylamaları

14,99₺

Oyuncular yada eğer isterseniz sadece yetkisi olanlar !banoyla, !kickoyla, !gagoyla, !muteoyla, !mapoyla komutları ile oylama yaparlar ve belirlediğiniz oranda evet çıkarsa oylama kabul edilir !mapoyla komutu sunucuda yetkili yokken çalışır.

Discord' a Katılanlara !ws !knife

29,99₺

Bu eklenti ile csgo sunucunuzdaki oyuncular discord sunucunuza girmedem belirldiğiniz komutları kullanamazlar. Komutları kullanabilmek için oyuncularınız discord sunucunuza girip !hesapbağla yazmaları gerekir yazdıklarında artık komutları kullanabilir eğer discord sunucunuzdan çıkarlarsa tekrar sunucunuza girip hesap bağlamadan komutları kullanamazlar. Eklentideyi aldıkdan sonra güncellemeler ücretsiz olucaktır. Güncellendikçe fiyat artabilir.

Zenginler Listesi!

14,99₺

!zenginler !topkredi yazarak sunucudaki kredisi olanların en yüksekten en düşüğe doğru sıralanır. En az kaç kredisi olanların gözükeceği ve en fazla kaç kişinin gözükeceği ayarlanabilir cfg üzerinden.

Komutçu Süreleri!

14,99₺

!topkomutcu yazarak sunucunuzda en çok komut veren kişiden en az komut veren kişiye doğru sıralanan bir liste çıkar. Listede en az kaç dakika süresi olanların gözükeceğini ve listede en fazla kaç kişinin gözükeceğini cfg üzerinden değiştirebilirsiniz.

Ölme/Öldürme Efekti!

4,99₺

Bir oyuncu öldüğünde ekranı kısa süreliğine kırmızı olur ve bir oyuncu öldürüldügünde öldüren kişinin ekranı kısa süreliğine yeşil olur.

Belirli Modlarda Hook El Sonu Basılır!

9,99₺

Belirlediğiniz modlarda hook grab rope sadece el sonu basılabilir.

Gelişmiş T Sustum!

9,99₺

!tsustum "süre" yazınca yazdığınız süreden geriye doğru sayar ve 2 ve 5 arasında rastgele kelimeler seçilir ve o kelimelerin yanına 1 ile 99 arasında sayı seçilip eklenir bu sayede %0 şike %100 hızlı yazan kazanır.

Gelişmiş D Sustum!

14,99₺

!dsustum süre yazılır, tüm T Takımının oyuncu modellerini danger zone modeli yapar ve yazılan süre kadar geri sayım yapılır ve 2 ve 5 arasında rastgele kelimeler seçilir ve o kelimelerin yanına 1 ile 99 arasında sayı seçilip eklenir. DSustum aktifken ölü oyuncuların yazı yazması engellir yazı yazan kişi deagle gelir ve o kişinin rengi değişir.

Gelişmiş CT Sustum!

9,99₺

!ctsustum "süre" yazınca yazdığınız süreden geriye doğru sayar ve 2 ve 5 arasında rastgele kelimeler seçilir ve o kelimelerin yanına 1 ile 99 arasında sayı seçilip eklenir t takımının yazı yazması engellenir, ct takımındaki en son yazan kişi t takımına atılır.

Bıçak Seslerini Kapatma!

9,99₺

!bs yazarak oyuncu diğer oyuncuların bıçak seslerini açıp kapatabilir.

Harita muziklerini kapatma!

9,99₺

!muzik yazılarak haritada çalan şarkıyı durdurabilirsiniz. !muzik yazıldıgında tekrar !muzik yazılana kadar şarkı duyulamaz.

Oylama Sesi!

9,99₺

Oylama yapıldıgında cs 1.6 daki oylama şarkısı çalar.

Otomatik Kapı!

14,99₺

JB Modunda ct takımında hiçkimse yoksa kapılar ve otorev açılır ct'ye biri geçtiğinde oto rev kapatılır.

Komutçu Sürekli Değişen Renk!

14,99₺

Komutçunun rengi sürekli değişir.

Komutçu Gelişmiş Marker

14,99₺

Markerin rengi sürekli değişir ve !boyut yazarak marker boyutu ayarlanabilir

Komutçu Efekti

14,99₺

!w yazıldığında komutçunun etrafında mavi iz çıkar bunun rengi ayarlanabilir. Modelin rengi mavi olmaz modelin etrafında mavi çizgiler oluşur. Komutçunun belirginleşmesi için.

Sona Kalan Mahkum Menüsü!

9,99₺

JB'de Oyuncu sona kaldığında karşısına Lr, İsyan, Kredi Menüsü gelir.

Komutçu Dokunulmazlık

14,99₺

Komutçu !w Yazdığında dokunulmazlık seviyesi yükselir ve yetkisi yetmiyen kişilere komut uygulayabilir.

Komutçu Süresi!

14,99₺

Komutçu !w yazdıgında belirlediğiniz komutçu süresi başlar !komkalan yazarak komutçunun kalan süresi görüntülenebilir ve komut süresi doldugunda komdk yapılır değiş çıkarsa ct kovulur ve yeni komutçu alınır.

Hücre Kapısını Açma Kapatma

9,99₺

!kapiac yazarak hücrenin kapısını açar, !kapikapat yazarakda hücrenin kapısını kapatabilirsiniz!

JB Sunucu Kontrol

14,99₺

Eğer JB Haritasında sunucuda yetkili yoksa yada belirlediğiniz oyuncu sayısının altında oyuncu varsa otomatik olarak belirlediğiniz haritayı açar.

İsyan Eli

9,99₺

!iseli süre şeklinde komut uygulanır, komut kullanıldığında t leri hücreye ışınlar, kapıyı kapatır, canları fuller, herkesi canlandırır süre dolduğunda kapıyı açar ve canları fulleyip herkesi calandırır. Komut uygulandığında sadece Mahkumları hücreye ışınlar Gardiyanlar olduğu yerde kalır.

Hook Bildiri

14,99₺

T Takımındaki oyuncu hook, grap, rope kullanırsa ismi hem herkesin konsoluna hemde CT Takımının sohbetine gönderilir.

Hook Engelleme!

9,99₺

JB Haritasında komutçu varsa T takımının hook basması engellenir.

Hak Sal!

9,99₺

!haksal yazarak T'Lerin bulunduğu bir menü gelir ve seçilen kişiye XX İsimli oyuncu hakkını salıyor kabul etmek istiyormusunuz diye sorar eğer kabul ederse hakkını salan T'ye, diğer kişide CT Takımına atılır.

Free Kill![ÖZEL]

14,99₺

CT'Deki Koruma !fk yazarak free kill attığı oyuncuları canlandırabilir, koruma bir oyuncu seçtiği zaman komutçuya Sizin free kill ihbarınız gider eğer komutçu onaylarsa menüden seçtiğiniz oyuncu öldüğü yerde canlanır.

FF Menü!

14,99₺

!ffmenu yazıldığında süre menüsü gelir ve süre seçilir ardından yasaklı silahlar seçilir ve bunny açıkmı kapalımı olucağı seçilir ve sona kalan kaç kişinin koruma olacağı seçilir seçilen sayı kadar oyuncu kaldığında otomatik ct atılır oyuncular !guns yazarak silahlarını değiştirebilirler. FF Başladığında herkesin modelini danger zone modeli yapar.

FF Dondur!

14,99₺

!ffdondur yazılarak freeze süresi seçilir ve ardından ff süresi seçildikten sonra T'nin gideceği yer sohbete yazılır, geri sayım yapılırken sohbete yazılan yer geri sayım yapılırken yazar.

CT Silah Menüsü!

9,99₺

CT'den bir oyuncu doğdugunda silah menüsü gelir.

T - CT Modeli!

9,99₺

JB açıkken marketten model kullanmamış kişilere T takımına danger zone 3 modelden birini CT Takımına ise 3 gardiyan modelinden birini verir, eğer mod aim awp gibi mod ise marketten kullanılan model kaldırılır tye danger zone, ctye sas modeli verir bu kapatılabilir.

Med Kit

14,99₺

Oyuncu öldüğünde öldüğü yerde medkit çıkar bu medkiti aldığınızda size rastgele can verir cs 1.6'daki medkitin csgo versiyonudur.

Lazer Savaşları!

19,99₺

!laserwar yazarak takımlı yada takımsız lazer savaşı başlatılır eğer takımsız seçilirse herkeste darth vader kostümü olur ve oyun başlar 2 silah vardır usp ve m4a1-s, usp 50 m4a1s 25 hasar vurmaktadır silahların orjinal sesi yerine lazer silahı ses efekti çıkar her silah ile ateş edildiğinde o silahın sesi gizlenir ve lazer silahı sesi çıkar, ateş edildiginde ateş edilen yere doğru lazer ışını çıkar. Eğer takımlı oynatılırsa bir takım karanlık taraf(darth veder) diğer taraf beyaz taraf(kaptan plashma) modelleri olur.

PUBG Komutçu Canlandırma

14,99₺

Komutçu öldüğünde, komutçu ellerini kaldırır ve diz üstü çöker korumaları komutçunun yanında 10 saniye hareketsiz bekliyerek komutçuyu kaldırır.

Komutçu İconu

14,99₺

Komutçunun kafasında para iconu olur bir yüzünde CT bir yüzünde T logosu olur ve bu sürekli komutçunun kafasında döner.

Komutçu İcon!

14,99₺

Komutçunun kafasında yazı yazma baloncuğu modeli sürekli kafasında döner.

Isyan Sesleri

9,99₺

Ct hasar yediğinde isyan sesi çalmaya başlar ve sohbetten yazı geçer. 4 Tane isyan sesi mevcuttur ve her el farklı isyan sesi çalar.

El Sonu CT-T Logosu

9,99₺

El sonu belirlediğiniz CT - T Logoları çıkar.

Yetkili Grup Tag Zorunluluğu!

14,99₺

Yetkili olan kişiler grup tagınızı almadan oyun içi hiçbir komutu kullanamazlar. Bu sayede tüm yetkililer tag almak zorunda kalır.

Yetkili Ismine IP Zorunluluğu!

14,99₺

Yetkili olan kişiler sunucunuzun ip adresini ismine eklemeden oyun içi hiçbir komutu kullanamazlar. Bu sayede tüm yetkililer ismine ip eklemek zorunda kalır.

Yetkililere Taktiksel ve Aşı

9,99₺

Yetkililer doğdugunda taktiksel farkındalık bombası ve sağlık aşısı alırlar.

Çizgi Yapma!

9,99₺

!cizgi <Çizgi Aralığı> || Şeklinde komut kullanılır, örnek !cizgi 50 yazıldığında T Takımını dondurur ve çizgi şeklinde dümdüz ışınlar 50 sayısı bu T Takımının birbirine olan uzaklığıdır.

Şarkı Dinleme!

9,99₺

!sarki yazarak oyuncular kendi duyabileceği şekilde şarkı dinliyebilir yetkililer ise herkese şarkı dinletebilir şarkılar cfgden ayarlanmaktadır.

Discord, Yetki Alımı!

19,99₺

Oyuncu !satınal yazar ve çıkan menüden yetkiyi seçer ardından o yetkinin özelliklerinin sıralandığı menü gelir seçim yaptıgında ödeme yöntemleri olan bir menü çıkar ve ödeme yöntemini seçer ve seçtiği bilgiler discorda iletilsinmi diye sorar evet derse discord sunucunuza oyuncunun ismi, seçtiği yetki, ödeme yöntemi, oyuncunun profil linki gider, eğer hayır derse ekranda kurucunun profil linki yazar eğer evet dersede yazar. Yetkiler, ödeme yöntemi ve kurucu profil linki cfg den ayarlanmaktadır!

Discord, Şikayet!

14,99₺

Sunucudan edilen bütün şikayetleri discorda aktarır ve loglarını alır.

Discord, Yetkili Çağır!

14,99₺

Sunucudaki son yetkili sunucudan ayrıldığında sohbette sunucuda yetkili kalmadı !yetkilicagir yazarak yetkili çağırabilirsiniz yazar. !yetkilicagir komutu 2 dakikada bir kullanılır ve !yetkilicagir yapıldığında discord sunucunuza mesaj gider eğer sunucuya yetkili girer ise tekrar discord sunucunuza XXX İsimli yetkili sunucuya bağlandı yazar. Eğer sunucuda yetkili yoksa 2 dakikada bir yetkili çağırma kodu çıkar.

Discord, Sunucu Bilgi!

14,99₺

Belirlenen sürede bir açık haritayı oyuncu sayısını sunucu ip adresini discord sunucunuzuna gönderir.

Discord, Sohbet Aktarımı!

14,99₺

Sunucuda yazılan her kelime veya cümleyi discorda aktarır.

Discord, Sunucuya Giren Çıkan!

14,99₺

Sunucuya giren ve çıkanların ismini discorda aktarır.

Discord, Komut Log!

14,99₺

Sunucudaki tüm komutları discorda aktarır.

JailBreak Zombi

19,99₺

!zombi süre yazarak zombi oyunu başlar, CT Takımının kostümü Polis Zombi Olur ve T Takımının kostümü Danger zone 'daki Turuncu kıyafetli kostüm olur. Hava kararır, Gökyüzü kırmızı olur ve süre dolduğu zaman ct'nin donu açılır CT bir oyuncuya vurduğunda o oyuncu ct takımına geçer ve kostümü 3 zombi kostumundan rastgele biri olur. 1 kişi kaldığı zaman zombi biter ve herşey eski haline döner , !zombidurdur yazarakta durdurabilirsiniz. Birisi zombi olduğunda, geri sayım yaparken ve zombi öldüğü zaman ses efektleri çıkar.

Yeni Msay

9,99₺

Bu msayda normal msaya göre msayın üstünde sunucunuzun ismi ve kapatma tuşu 4e alınmıştır kapatması daha kolay olması için.

!w, !uw Sesleri!

9,99₺

Komutçu !w veya !uw yazdığında sesler çıkar.

Redbull Eklentisi!

9,99₺

!redbull Komutunu kullanan kişinin ekranı mavi olur, modeli flash olur ve hızlanır. Saniyede 3 redbull bitene kadar toplam 20 can kazanır redbull bittiğinde oyuncunun modeli eski haline döner!

JailBreak Disko Yasaklama

14,99₺

Jailbreak haritasında diskoya girmeyi engeller, diskoya girmeye çalışan T oyuncusunu geriye atar. CT Takımındaki bir oyuncu girebilir.

Sona Kalan

9,99₺

!sonakalan isim şeklinde çalışır. Geçen elden sona kalan, yanlışlıkla öldürülen oyuncunun hakkının yenmemesi için birebirdir. Yazdığınız kişi hariç herkesi öldürür.

Yetki Ver!

19,99₺

Config dosyasına eklediğiniz yetkileri !yetkiver yazarak eklediğiniz yetkiyi seçip, yetki verilecek oyuncuyu seçip, yetkinin kaç gün olacağını sohbete yazdığınızda otomatik olarak o kişiye yetki verir ve yetki verdiğiniz kişi !yetkim yazarak yetkisinin biticeği tarihi görebilir, yetkisinin biticeği tarih siz ona yetki verdiğiniz tarihden verdiğiniz gün sonra biter eğer siz 26.10.2018 tarihde 1 günlük yetki verirseniz 27.10.2018 tarihinde yetkisinin süresi dolar ve süresi dolan oyuncunun yetkisi otomatik olarak silinir ve log dosyasına yetkisi biten oyuncunun ismi ve steam idisi yazar.

Yetki Sil!

14,99₺

!yetkisil yazarak sunucudaki seçtiğiniz oyuncunun tüm yetkilerini siler !yetkisil yazarak eğer sunucuda değil ise o kişinin yetkisinide silebilirsiniz.

Yabancıları Engelleme

14,99₺

Sunucunuza sadece türkiyeden bağlanan oyuncular bağlanabilir.

Kişiye Özel Jetpack!

9,99₺

Markette satılan jetpack sizin belirlediğiniz kişiler dışında hiçkimse kullanamaz, bu sayede jetpack parayla satılabilir.

Kişiye Sekmeme Hilesi!

14,99₺

Cfg dosyasına ekli steam idler !sekmeme yazarak sekmeme hilesini açar ve silah sekmez !sekmeme komutu sohbette gözükmez eğer istenirse yetkiye özel yada sadece steam idlere özel yapılabilir.

Sunucu Boşken Otomatik Harita Değiştirme

9,99₺

Eğer Sunucu belirlediğiniz oyuncu sayısının altındaysa belirlediğiniz harita açılır

Yetkili Sohbet

9,99₺

Yetkili Sohbeti, sadece yetkililer görebilir..

Sürekli Değişen Hook Rengi

14,99₺

Saniyenin yarısında bir hook grab ve rope rengi değişir ve 8 renk vardır.

Özel Mesaj Eklentisi!

9,99₺

!om !pm !ozelmesaj komutları ile kişi özel mesaj gönderebilir, !om nick mesaj şeklinde komut kullanıldıgında gönderen ve gönderilen kişilerde mesaj geldigine ve mesaj gittiğine dair beep sesi çıkar, özel mesaj gönderildikten belirli süre içerisinde tekrar özel mesaj gönderilemez ve özel mesajlar bir dosya içerisinde loglanır.

Krediver Engelleme!

14,99₺

!krediver komutunu sadece cfgden belirlediğiniz steam id kullanabilir böylece diğer kişilerin kredi vermesini engelleyebilirsiniz.

Steam Grup Komutları

9,99₺

Sunucunuzdaki oyuncular belirlediğiniz komutları grubunuzdaysa kullanabilir, sunucudayken gruba katıldığı zaman direkt komutu kullanabilir.

Otomatik Gökyüzü!

14,99₺

Gökyüzü her map değiştiğinde 7 gökyüzü arasından rastgele birisi seçilerek gökyüzü onunla değiştirilir.

God Verme Sesi!

4,99₺

God verildiğinde CS 1.6'daki god verme sesi çıkar.

Sesli Reklam

9,99₺

Belirli sürelerde bir sesli olarak reklam geçer, discord grup adminlik şikayet vs.

Anti-Rush Sistemi

9,99₺

Aim harıtalarında rushlamaya çalışan oyuncuları geri atar, sanki önünde bir duvar varmış gibi öldürmez ileri gitmesini engeller.

Awp 1v1 Kalma!

14,99₺

awp_lego_2 Haritasında oyuncular 1v1 kalırsa rastgele silah verilir ve o silahlarla 1v1 atarlar.

AWP Kule Yasaklama

9,99₺

Awp haritasında kuleye çıkmayı engeller.(Öldürmez geriye atar)

NoScope Dedektörü

4,99₺

NoScope vuran kişi sohbetten duyurulur ve kişiye kredi ödülü verilir!

Awp Event

14,99₺

Belirli sürelerde bir rastgele event oylaması yapılır ve evet çıkarsa diğer round o event oynatılır. Sekmeme, gravity, ak47 gibi eventler.

Awp NoScope Eli

9,99₺

Belirli sürelerde bir noscope oylaması yapılır ve eğer evet çıkarsa diğer round noscope oynatılır.

Deathrun Düzenleyici

14,99₺

Deathrun haritasında her round rastgele birisini seçip T Atar, T'deki kişi kill çekemez, ct'ye geçemez bu sayede T'ye atılanların CT geçmesi engellenir.

Deathrun Otomatik Respawn

9,99₺

Deathrun haritasında her el başı belirlediğiniz süre boyunca oto rev açık olur ve o süre dolunca kapatılır.

Mario-Base Ölümsüzlük

14,99₺

Surf haritasında mario ve base'de ölümsüzlük olur.

Surf Haritasında LR

19,99₺

Surfte oyuncular !lr yazarak istediği kişiler ile lr atabilirler lr atılırken şarkı çalar ve modelleri kovboy modeline dönüşür lr bittiğinde modelleri eski haline döner, surf_ski_2 haritası açık ise lr atanları mario'ya ışınlar, lr atılan kısma girilen kapıya çit koyulur lr atmayanların girmesi engellenir ve lryi kazanan kişi mariodaki yatağın üstüne ışınlanır ve kazanan kişi ve yanındakiler havai fişek sesi duyar ve oyuncuda havai fişek patlar.

MG Haritalarında Respawn

14,99₺

MG Haritalarında cfg'den belirlediğiniz süreler boyunca otomatik respawn aktif olur ve belirlediğiniz süre dolduğunda respawn kapatılır.

Yetkili HP

14,99₺

Cfg'den belirlediğiniz yetki harflerine belirlediğiniz can miktarlarını doğduklarında otomatik verilir.

CT Taktiksel ve Aşı

9,99₺

CT'den bir oyuncu doğdugunda oyuncuya sağlık aşısı ve taktiksel farkındalık bombası verilir.

CT HP!

9,99₺

CT Takımındaki oyuncular doğdugunda fazladan can alır.

Sohbet Temizleyici!

9,99₺

!temizle yazıldığı zaman sohbet tamamen temizlenir.

Silah Yakınlaştırma!

14,99₺

Silahlar ile sağ tık yaptığınızda yakınlaştırır ve aug dürbün açma-kapatma sesi çıkar.

Rastgele Sayı Oyunu

9,99₺

Belirli sürelerde bir rastgele bir sayı belirlenir ve o sayıyı ilk bilen kişiye belirlenen kredi verilir.

Renkli Hsay!

9,99₺

!! yazarak renkli olarak hsay'a yazı yazabilirsiniz.

Oynama Süresi

9,99₺

!sure yazarak oyuncu oynama süresini görebilir.

Obje Silici!

9,99₺

Bu eklenti sayesinde haritadaki baktığınız yerdeki haritaya ait objeleri silebilirsiniz(TÜM OBJELER SİLİNMEMEKTEDİR). Butonlar, hareket eden cisimler ve çoğu şey.

Link Gösterici

14,99₺

!kurucu !grup yazıldığında ekranın solunda gruba nasıl katılacağını ve kurucuya nasıl ulaşabileceği yazar.

Değişen Sunucu İsmi

14,99₺

Sunucunuzun ismi belirli sürelerde bir değişir.

Kurucu Tagı!

9,99₺

Skor tablosunda 0.7 saniyede bir kurucunun steam grup tagı sırayla K ★ ▍ - KU ★ ▍ - KUR ★ ▍ - KURU ★ ▍ - KURUC ★ ▍ - KURUCU olarak sürekli tekrarlar.

Kelime Kısalt!

14,99₺

sa - as - hg - hll - hb gibi kısaltmalar kullanıldığında kısaltma uzun halinde gözükür.

Kasa Açma!

14,99₺

!kasa yazarak kasa açılır ve kasadan belirlediğiniz minimum ve maksimum kredi miktarlarından rastgele kredi çıkar.

İsmine IP Alana Para!

14,99₺

Oyuncu ismine IP Adresini eklerse belirlediğiniz sürelerde bir belirlediğiniz parayı verir.

İsmine IP Alana Kredi!

14,99₺

Oyuncu ismine IP Adresini eklerse belirlediğiniz sürelerde bir belirlediğiniz krediyi verir.

İsim Reklam Engelleyici

9,99₺

Sunucuzdaki bir oyuncu eğer ismine başka bir sunucunun ip adresini yada link yazarsa otomatik kaldırır, eğer ismine sizin sunucunuzun ip adresini yazarsa kaldırmaz.

Hudsay Mesaj

4,99₺

!hudsay yazarak sunucu içinde bulunan oyuncuların ekranına mesajınız gönderilir.

IP Reklam!

14,99₺

Sol en üstte sunucunuzun ip adresi ve discord adresiniz sürekli orada durur.

Hedefin Ismi!

9,99₺

Baktığınız oyuncunun ismi ekranda gözükür. Eğer istenirse canıda gösterilir.

Grup Tagı Alana Para

9,99₺

Oyuncu eğer grup tagı olarak sunucunuzun grup tagını alırsa belirlediğiniz sürede bir para verir.

Grup Tagı Alana Kredi

9,99₺

Oyuncu eğer grup tagı olarak sunucunuzun grup tagını alırsa belirlediğiniz sürede bir kredi verir.

Grup Tagı Engelleyici

9,99₺

Eğer oyuncu belirlediğiniz grup tagını almaz ise grup tagını kaldırır.

Gelişmiş Uyarı Sistemi!

9,99₺

3. uyarıdan sonra oyuncu oyundan atılır.

Oto Selam!

9,99₺

Sunucuda sa yazarsanız size geri dönüş olarak sesli biçimde Aleyküm Selam der.

Gag Gör!

9,99₺

Yetkili gag veya pgag yiyen oyuncuların yazdıklarını chatte görebilir.

Harita Kuralları!

9,99₺

Sunucuya bağlanıldığında yada !kurallar yazıldığında hangi harita açıksa o haritanın kuralları gözükür.

Kill Çekme Sesi!

4,99₺

Kill çektiğinizde ses çıkar.

Hile Bildirimi!

14,99₺

!hile yazarak Oyuncular hile olduğunu düşündüğü kişileri yetkililere bildirebilir ve loglanır.

HAK GG Engelleme!

9,99₺

Hak gg Yazıldığında otomatik olarak gag atılıp unlostun hak gg değil abi sesi çıkar.

Girdi-Çıktı!

9,99₺

Oyuncu girip çıktığında sohbette bildirir, KURUCU girip çıktığında sesli girdi çıktı sesi gelir.

ÜCRETSİZ EKLENTİLER

ÜCRETSİZ EKLENTİLER

ÜCRETSİZ EKLENTİLER

ÜCRETSİZ EKLENTİLER