Tüm eklentilerde 1 Kasım 2020 23:59 gününe kadar %20 indirim mevcut.
Eklentilere gitmek için tıkla.
[CS:GO][PLUGIN][JB] - Zombi - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - Zombi


[JB] - Zombi, [JB] - Zombi plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

!zombi süre yazarak zombi oyunu başlar, CT Takımının kostümü Polis Zombi Olur ve T Takımının kostümü Danger zone 'daki Turuncu kıyafetli kostüm olur. Hava kararır, Gökyüzü kırmızı olur ve süre dolduğu zaman ct'nin donu açılır CT bir oyuncuya vurduğunda o oyuncu ct takımına geçer ve kostümü 3 zombi kostumundan rastgele biri olur. 1 kişi kaldığı zaman zombi biter ve herşey eski haline döner , !zombidurdur yazarakta durdurabilirsiniz. Birisi zombi olduğunda, geri sayım yaparken ve zombi öldüğü zaman ses efektleri çıkar.


388 3 11

SİPARİŞ VER
İndirimli: 15₺ 12₺


Rezdy!

Everest Jailbreak sunucusu olarak bu plugini kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Satın alacak herkese öneriririm.

EmirhanReSs

Selamlar Ben Felox Gaming Sahibi İp:45.10.56.146 Eklenti Serverımızda Mevcut Tavsiye Ederiz İstediğiniz Zaman Gelip Görebilirsiniz Bu ve Bunun Gibi Eklentiler Serverımızda Vardır. Ve Ücretsiz Yetki Veriyoruz İstediğiniz Zaman Gelip Vakit Geçirebilirsiniz.

HUBSOLİST

Rebirth Jailbreak olarak haftada bir günümüzü zombi etkinliğine ayırıyoruz. Sağlam plugindir. Almayı düşünenler gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

dmzy

Zeus Jailbreak olarak çok memnunuz. Herkese öneririm

'DAD

Efsane bir eklenti tavsiye ediyorum.

superpika

Güzel Bir Plugin

Ucihha EgE

GAYET GÜZEL BİR OYUN TAVSİYE EDERİM

『☆CGV☆』 185.171.25.72

[ALGOS JAILBREAK]-[185.171.25.72] Olarak kullanıyoruz hava temaları efektleri olsun sunucumuzda beğenilen bir plugin bi okadarda JAILBREAK modu için eğlenceli bir oyun kesinlikle tavsiye ederim.

FluaZ

Eternity ailesi olarak severek Kullanıyoruz.

Tatliş Bir Abazacık

eglenceli atmosferi güzel bir oyun tavsiye ederim

☆DrDeliツ

Hypnos Jailbreak Olarak Aldık ve oyuncular çok beğendi almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. İp:185.193.165.121


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

235 Eklenti