[CS:GO][PLUGIN][JB] - Süreli Kz - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - Süreli Kz


[JB] - Süreli Kz, [JB] - Süreli Kz plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

!skz süre yazılır ve komutu yazan kişinin baktıgı yere tler ışınlanır hareket edemezler 3'ten geriye doğru sayılır(ses efektli) ve freezleri açılır kazeyi belirlenen süre içerisinde yapmaları gerekir freez atılmasına 10 saniye kala sesli olarak geri sayım yapılır ve yapamayanlar otomatik öldürülür ve ekran gta5' deki mission failed yapanlarda mission respect yazar. Kaze yapıldıgında ekran yeşil, kaze yapılıp kazeden çıkılırsa ekran kırmızı oluyor. Komutu yetkililer ve komutçu kullanabilir. Kz süresi verildiginde, kz süresinin son 10 saniyesi kala ve kz süresi bittiginde ses efektleri vardır.


SİPARİŞ VER
Fiyatı: 15₺


Wicker | 185.198.75.35

Oxygen JailBreak sunucusu olarak bu eklentiyi kullanmaktayız. Skz oynatmak tam bir işkenceyken bu eklenti ile kolay ve eğlenceli bir hale dönüşüyor. Yapamayan oyuncuları otomatik olarak öldürmesi ve gerek ses gerek ışık efektleriyle harika bir eklenti !

rixe. 185.193.165.50

Worm Jailbreak olarak sunucuda gayet keyifli bir kz oyunu oynatan plugindir herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir eklenti.


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

207 Eklenti