[CS:GO][PLUGIN][JB] - PUBG Oyunu - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - PUBG Oyunu


[JB] - PUBG Oyunu, [JB] - PUBG Oyunu plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

Komutçu !pubg yazarak oyunu başlatabilir, oyun başlatıldığında oyuncular kurucunun belirlediği rastgele yerlerde doğar, 40 saniye geri sayım başlar ve oyuncular !pubgtakim yazarak takım olabilirler, takım olduklarında sadece kendi aralarında konuşabilirler kimse seslerini duymaz ve onlarda kimsenin sesini duymaz sadece takım arkadaşını, takım oluşturuldugunda takım arkadaşı yanına ışınlanır ve takım arkadaşının ayağından izler çıkar. Geri sayım başladığında kurucunun belirlediği yerde oyuncular ışınlanır ve yumruk verilir. Kurucunun daha önceden belirlediği bölgelere rastgele olarak(silah, bomba, sağlık aşısı tarzı oyundaki herşey) koyulur. Yerdeki silahlar beyaz şekilde parlar. Ses, ekran efektleri mevcuttur.


SİPARİŞ VER
Fiyatı: 40₺


☪ KAYAHAN™ ☪

JustWatch 185.193.165.192 Sunucu Olarak en güzel pluginlerden biri.sürekli oynadıgımız oyun haline geldi en kısa zamanda.

VUΞΞNX

MİA JAİLBREAK 185.193.165.6 sunucu olarak eklenti çok hoşumuza gitti ffin yerini aldı ve en çok takim halini çok beğendik elinize sağlık.

rynrise

dünyanın en iyi plugini olabilir.

DumPS | 185.193.165.15

bu plugin cok iyi ve cok başarılı olmuş


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

207 Eklenti