[CS:GO][PLUGIN][GENEL] - Obje Menü! - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[GENEL] - Obje Menü!


[GENEL] - Obje Menü!, [GENEL] - Obje Menü! plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

!objem menü yazarak obje koyabilir objeyi silebilir tüm objeleri silebilir yada koyduğunuz objeleri hareket ettirebilirsiniz, obje olarak çit, fortnite duvarı, büyük kutu, küçük kutu, konteyner, merdiven, masa, koltuk, ağaç, araba objeleri mevcuttur arabaya binilmiyor sadece objedir! çit ve fortnite duvarı koyuldugunda çit ses efekti ve fortnite yapı yapma ses efekti çıkmaktadır yetkililer ve ct takımı kullanabilir tüm modlarda aktiftir sadece jb modu açıkken ct takımı kullanabilir diğer modlarda sadece yetkililer kullanabilir. Bu eklentinin fikri Harpoon JailBreak sunucusu tarafından sunulmuştur.


1226 352 2 Bilinmiyor

SİPARİŞ VER
Fiyatı: 35₺


☪ Samsa Sorbonne

Mia Jailbreak | 185.193.165.6 olarak aldığımız bu eklenti ile ff lerde geçit koyabiliyoruz hemde değişik tarza oyunlar oynatabiliyoruz.

Snorlax

Pederler jailbreak | 45.10.57.62 olarak aldık ortaya yaratıcı oyunlar çıktı güzel plugin.


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

290 Eklenti