[CS:GO][PLUGIN][JB] - Katil Kim! - Güncellendi - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - Katil Kim! - Güncellendi


[JB] - Katil Kim! - Güncellendi, [JB] - Katil Kim! - Güncellendi plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

Komutçu !katilkim Geri sayım süresi yazarak oyunu başlatır geri sayım yapılır, geri sayım yapılırken sol tarafta oyunun kuralları anlatılır, oyun başladığında sohbet kapatılır ve rastgele katil ve dedektif seçilir diğer herkes sivil olur, katil olanın ekranı kırmızı dedektifin mavi sivilin 0.1 saniyeliğine yeşil olur, ekranda rolünüz göreviniz, ve hayattaki oyuncu sayısı yazar sivillere özel market menüsü vardır bu menü nokta veya virgül tuşuyla açılır, markette 35 altın ile 1 mermili revolver alınır, bu revolverın sadece 1 mermisi vardır 15 altın ile revolver için 1 mermi alınabilir, altın minecraftta olduğu gibi yerden toplanır. Dedektif'te 1 mermili revolver olur ateş ettikten 2.3 saniye sonra tekrar 1 mermili revolver verilir, katilin sadece bıçağı olur ve bu bıçak tekrar, katili sadece silah ile öldürülebilir ve katil shift tuşuna bastıgında hızlı koşmayabaşlar. Oyun başladığında pembe panter müziği çalmaya başlar oyuncu ölünce yakındaki oyuncularda ölme ses efekti çıkar ve bir oyuncu öldügünde onu öldürenin ismi sağ üstte yazmaz. !kkbitir yazarak oyun bitirilebilir yada katil öldüğünde yada herkesi öldürdüğünde oyun otomatik biter. Yerden hiçbir şekilde revolver dışında bir silah alınmaz. Revolverın vuracağı hasarı cfg üzerinden ayarlayabilirsiniz ve dedektif sivili vurursa dedektifin ekranı 0.1 milisaniye siyah olur, sohbetten uyarı geçer ve dedektifin canı azalır kaç canı azalacağı cfg üzerinden değiştirilir. t'de kaç kişi varsa kaç katil ve kaç dedektif olacağı cfg üzerinden ayarlanabilir.


GÜNCELLEME!
--------------------------------------------------
Revolver ve mermi almak için kullanılan altınlar normalde rastgele olarak oyunculara geliyordu artık altınlar minecraftta olduğu gibi yerden toplanıyor ve altınların yerini kurucu belirliyor, altınlardan gelecek altın miktarını cfg üzrinden değiştirebilr, marketteki revolver ve mermi fiyatınıda değiştirebilirsiniz.


SİPARİŞ VER
Fiyatı: 20₺


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

207 Eklenti