[CS:GO][PLUGIN][JB] - Gelişmiş Komutçu Admin! - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - Gelişmiş Komutçu Admin!


[JB] - Gelişmiş Komutçu Admin!, [JB] - Gelişmiş Komutçu Admin! plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

Komutçu !ka yazarak komutçu admini seçer yetkisi olmayan kişiler seçilemez ve komutçu olmayan kişiler !ka yazdıklarında kimin komutçu admini olduklarını görebilir, komutçu adminleri yazı yazdıklarında isimlerinin başına ★ Komutçu Admini ★ eklenir eğer aktif ederseniz komutçu adminleri yazı yazdıklarında bing sesi çıkar böylece komutçular komutçu admininin yazısını rahatlıkla görebilir, komutçu admini sunucudan ayrıldığında sol tarafta ve sohbette yazı geçer. Komutçu adminlerinin dokunulmazlık seviyesi yükselir bu sayede yetkisi yetmeyen kişilere gel git hp ve diğer komutları uygulayabilir. Eğer istenirse cfg üzerinden komutçu admini için yürüme efekti aktif edilebilir bu sayede komutçu admini yürüdügünde yerde izler çıkar, ve eğer istenirse cfg üzerinden top komutçu adminleri süresi aktif edilir ve bu sayede !topka yazarak en çok komutçu adminliği yapan kişiden en az yapan kişiye doğru sıralama çıkar. Eğer isterseniz cfg üzerinden komutçu admini için maaş özelliğini açabilirsiniz, maaş süresini ve kaç kredi alacağınız ayarlayabilirsiniz.

Güncelleme
-------------------------------------------------------------------
Komutçu !komutengel yazarak cfgden belirlediğiniz komutları sadece komutçu admini ve kurucu kullanabilir. Diğer yetkililer komutları kullanamaz.
Komutçu adminler sizin cfg'den belirlediğiniz kısa komutları ve !respawn !freeze !slay !god gibi komutları sanki yetkileri varmış gibi kullanabilir.
Komutçu admini ayrıldığında discord sohbetine ve oyun sohbetine kaç dakika komutçu adminliği yaptığı bilgisi gönderilir.


1578 470 5 Bilinmiyor

SİPARİŞ VER
Fiyatı: 35₺


Wicker | 185.198.75.18

Güzel ve Kaliteli , Eklentileri Var Öneriyorum. 185.198.75.18

twitch.tv/avina0

Olmazsa olmaz !ka plugini.

akinception

Eklenti sunucumuzda mevcuttur. Test etmek için gelebilirsiniz. jb.pcshyo.com

「êwny」

{hexaclan}185.193.165.130 Kaliteli Plugin

-MâMo The Ping Master | #Raven

Eklenti çok hoş ve renkleri çok tatmin ettiriyor oyuncularımız eklentiden memnun :)


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

286 Eklenti