[CS:GO][Plugin] [JB] - Katil Kim! - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - Katil Kim!


[JB] - Katil Kim!, [JB] - Katil Kim! plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

Komutçu !katilkim "Geri sayım süresi" yazarak oyunu başlatır geri sayım yapılır, geri sayım yapılırken sol tarafta oyunun kuralları anlatılır, oyun başladığında sohbet kapatılır ve rastgele katil ve dedektif seçilir diğer herkes sivil olur, katil olanın ekranı kırmızı dedektifin mavi sivilin 0.1 saniyeliğine yeşil olur, ekranda rolünüz göreviniz, ve hayattaki oyuncu sayısı yazar sivillere özel market menüsü vardır bu menü nokta veya virgül tuşuyla açılır, markette 35 altın ile 1 mermili revolver alınır, bu revolverın sadece 1 mermisi vardır 15 altın ile revolver için 1 mermi alınabilir, altın zamanlar herkese rastgele olmak üzere verilir. Dedektif'te 1 mermili revolver olur ateş ettikten 2.3 saniye sonra tekrar 1 mermili revolver verilir, katilin sadece bıçağı olur ve bu bıçak tekrar, katili sadece silah ile öldürülebilir ve katil shift tuşuna bastıgında hızlı koşmayabaşlar. Oyun başladığında pembe panter müziği çalmaya başlar oyuncu ölünce yakındaki oyuncularda ölme ses efekti çıkar ve bir oyuncu öldügünde onu öldürenin ismi sağ üstte yazmaz. !kkbitir yazarak oyun bitirilebilir yada katil öldüğünde yada herkesi öldürdüğünde oyun otomatik biter. Yerden hiçbir şekilde revolver dışında bir silah alınmaz. Revolverın vuracağı hasarı cfg üzerinden ayarlayabilirsiniz ve dedektif sivili vurursa dedektifin ekranı 0.1 milisaniye siyah olur, sohbetten uyarı geçer ve dedektifin canı azalır kaç canı azalacağı cfg üzerinden değiştirilir. t'de kaç kişi varsa kaç katil ve kaç dedektif olacağı cfg üzerinden ayarlanabilir.


SİPARİŞ VER
20₺


Eklenti hakkında yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap!☪ Samsa Sorbonne

Mia Jailbreak | 185.193.165.6 olarak aldığımız en güzel pluginlerden biri. Her el sıkılmadan oynayabiliriz. Katil ve dedektif ve ölen oyuncular hiçbir hata yok. Yapımcısı kusursuz tasarlamış. Bize de alıp kullanmak kalıyor ve çok eğleniyoruz.

pati

Jailbreak İçin Gayet Güzel Bir Eklenti


Wicker | 185.198.75.35

Oxygen JailBreak sunucusu olarak bu eklentiyi kullanmaktayız. Gerçekten hatasız ve güzel düşünülmüş bir eklenti! JailBreak'a farklı bir hava katıyor, komutçular godlu ellerde genellikle bu oyunu seçiyor. Oyuncularım ve ben bu eklentiden çok memnunuz !


7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

200 Eklenti