[CS:GO][Plugin] [JB] - İsyan Kaç! - Plugincim.com

Eklenti Detayları

[JB] - İsyan Kaç!


[JB] - İsyan Kaç!, [JB] - İsyan Kaç! plugini, eklentisi, CS:GO Plugin, CS GO Plugin, csgo, cs:go, csgo plugin, plugins, pluginler, plugin, satis, satış, plugincim, cs:go plugins, türkçe plugin, sourcemod, pluginleri, eklentiler, CS:GO eklentileri, CSGO eklentileri

Round sonu eğer roundu t takımı kazanırsa komutçuya isyan sayılsınmı diye sorulur evet seçilirse ve eğer korumaların isyan sayısı cfgden belirlenen isyan sayısına eşitse veya daha fazlaysa komutçuya isyan sayısı x olan korumalar kovulsunmu sorulur eğer kovulsun seçilirse isyan sayısı geçen korumalar t atılır diğerleri korumada kalır, t deki oyuncuların isyan sayıları sürekli sıfırlanır. Oyuncular !isyankac - !iskac yazarak korumaların isyan sayılarını görebilir ve round sonu eğer isyan yapılmasada isyan sayısı geçen koruma varsa komutçuya kovulsunmu diye sorulur.


SİPARİŞ VER
15₺


Eklenti hakkında yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap!☪ Samsa Sorbonne

Mia Jailbreak | 185.193.165.6 olarak aldığımız bu eklenti sayesinde hem isyan sayısı karışmıyor hemde sw ye yeni giren kullanıcı ve adminler isyan sayısını görebiliyor süper eklenti.

7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

192 Eklenti