events

Freeze Zaman

Freeze Zaman Eklentisi ile belirlediğiniz süre sonrasında T Takımına otomatik olarak Freeze atabilirsiniz.

78 TL

CT ve Yetkili oyuncular eklentiyi kullanarak belirlenen süre sonrasında T Takımına otomatik olarak Freeze atabilirsiniz. Geri sayım bittiğinde otomatik olarak FF Açılır komutu ile FF Zaman'ı başlatabilir ve geri sayım bittiğinde otomatik olarak FF başlatılabilir.

Komutlar

  • !fz
  • !fz0

 

Kurulum Talimatı

  1. Sunucunuzun FTP bölümüne gidin ve "addons/counterstrikesharp/plugins" klasörünü açın. Burada, "JBFreezeZaman" adında yeni bir klasör oluşturun. Bu klasör, eklentinin kurulumu için ana klasör olacak.

  2. Şimdi, müşteri panelinizden indirdiğiniz eklenti dosyalarını bulun. Bu dosyaların içinde, genellikle bir ".dll" dosyası, bir ".pdb" dosyası ve bir ".json" dosyası bulunur. Ayrıca, bir "lang" adlı klasör de olabilir. Tüm bu dosyaları ve klasörleri "JBFreezeZaman" klasörüne yükleyin.

  3. İlk iki adımı tamamladıktan sonra, sunucunuzu yeniden başlatın. Sunucu yeniden başladıktan sonra, FTP bölümüne geri dönün ve "addons/counterstrikesharp/configs/plugins" klasörünü açın. Burada, "JBFreezeZaman" adında yeni bir klasör oluştuğunu göreceksiniz. Bu klasör, eklentinin yapılandırma dosyalarını içerir. "JBFreezeZaman" klasörünün içinde, "JBFreezeZaman.json" adında bir dosya bulunmalıdır. Bu dosya, eklentinizin yapılandırma dosyasıdır ve üzerinde düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

  4. "JBFreezeZaman.json" dosyasını düzenlerken, "LicenseKey" ayarını doldurmanız gerekecek. Bu ayarı, müşteri panelinizden aldığınız lisans anahtarıyla doldurun.

  5. Artık CFG dosyasını düzenlemek ve eklentinin diğer ayarlarını kişiselleştirmek için hazırsınız. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre, bu ayarları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

0 İnceleme

Ortalama Oy: 4.5

Satın alan müşteriler tavsiye etti!
10 üzerinden 7 Oy (77%)

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürün Detayları

Stok: Sınırsız
Ürün Tipi: Dosya
Teslimat: Otomatik

Ürün Gereksinimleri

  • CS2 Dedicated Sunucu
  • Counter Strike Sharp
  • Metamod

Ürün Özellikleri